+48 888 475 777

PINTA od kuchni

Menu


UWAGA

Dania z menu oraz piwa są w ofercie na wynos.

Jesteśmy przekonani, że piwo rzemieślnicze jest najbardziej kreatywnym alkoholem świata. Tworzy je kultura oparta na pasji, otwartości i ciekawości. Jesteśmy dumni z tego, że jako PINTA warzymy od pierwszego dnia rewolucji piwnej w Polsce. Ponieważ to czytasz, teraz i Ty jesteś we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Nie ma nudy i na zdrowie!

PINTA: Marek, Grzesiek, Ziemek

Nasza instalacja

Bardzo ważna jest dla nas troska o zachowanie smaku i jakości piwa. W tym celu stworzyliśmy w naszym lokalu optymalne warunki do przechowywania piwa. Wykonanie instalacji zleciliśmy najlepszym specjalistom z branży znanym z innowacyjności i solidności, czyli firmie IBC POLSKA F&P SA.

PINTA beczkowa we Wrocławiu

Żeby piwo było świeże od początku do końca, zastosowaliśmy system chłodzenia kranu chroniącego przed zakażeniem instalacji. Dodatkowo zamontowaliśmy pompy do piwa, które zapewniają utrzymanie ilości CO2 na takim poziomie, jaki został uzyskany w procesie leżakowania w browarze. Zamontowaliśmy też odpieniacze, które oprócz ochrony piwa przed powietrzem z zewnątrz, pozwalają nam monitorować optycznie stan piwa. W trosce o jakość i higienę zastosowaliśmy też łatwy w obsłudze system mycia i płukania instalacji oraz opracowaliśmy wewnętrzny system monitoringu i zasad utrzymania czystości i jakości piwa, a wyznaczona i przeszkolona w tym zakresie osoba na bieżąco monitoruje i raportuje stan instalacji.

najlepszy pub we Wrocławiu

Sprawdź co teraz mamy w kranach!

Hit

 PINTA w dechę

...czyli wszystko, co najlepsze dla czterech osób - żebro, pikantny kurczak, kark wołowy, wieprzowina, ziemniaki z bryndzą, frytki, chleb, sosy, sałaty. Zestaw idealny na długie pogawędki z przyjaciółmi przy kraftowym piwie.

dobre piwo we Wrocławiu

Zarezerwuj stolik już teraz!

tel. 888 475 777

Otwarte: pn-nd 12:00 - 02:00

Kuchnia działa od 12:00 - 24:00